Poradíme Vám s úvěrem, hypotékou, exekucí...

Máte problém s nemovitostí? Pomůžeme Vám...

Napsali o nás

Pomozte ostatním, kteří své problémy a požadavky řešit teprve začínají! Napište, co si myslíte o naší práci či o práci kohokoliv jiného !

Jiřina K. Liberec

"Poradili mi, kde mám ve smlouvě, kterou jsem se chystala podepsat, hledat problémy. Díky tomu jsme tyto problémy našli a nenaletěli jsme darebákům, kteří nás chtěli obrat o dům. Teď už jsme v pohodě, peníze jsme si půjčili od seriozní firmy. Nebojte se lidí z poradimesuverem.cz"

ALENA J. Vysočina | joklovi-stoky@seznam.cz

"Profesionální a lidský přístup mne v dobrém překvapil. Vše bylo vyřízeno sice bez osobního kontaktu, ale v expresní rychlosti a řešilo to náš problém.To, co se jinde zdálo nemožné, bylo panem Slabým vyřízeno za tři týdny. Vše mi bylo detailně vysvětleno, zodpovězen každý můj dotaz a díky tomu jsem mohla po dlouhé době zase klidně spát. Nalezené řešení řešení vyřešilo aktuální situaci, ale celková konstrukce řešila i následné kroky. S klientem to myslí dobře, svěřit se do rukou poradimesuverem.cz nemusí mít nikdo obavy - sám toho človět v této finanční džungli moc nezmůže.....Děkuji"

JAN M. Polná u Jihlavy

""Díky poradimesuverem.cz jsme si mohli koupit domek z insolvence! Na insolvence, exekuce a rychlou práci jsou poradimesuverem.cz experti. Doporučujeme!""

MANŽELÉ K + E Š Brno-venkov Brno

""Našli jsme si skvělý domek, ale potřebovali jsme hypotéku rychle. Poradimesuverem.cz nám hypotéku zařídili za 18 dní – od prvního kontaktu po podpisu úvěrové smlouvy! Pokud potřebujete rychlé a seriozní jednání, obraťte se na poradimesuverem.cz.""

JIŘÍ E. Brno

""Nějací zprostředkovatelé mi naslibovali hory doly, táhlo se to, ani po půl roce nic nebylo vyřešeno. Až poradimesuverem.cz mi pomohli, co jiní nezvládli za půl roku to tito zvládli za dva měsíce.""

JAN PIVOVARNÍK Ostrov nad Ohří

""Lepší možnost si půjčit peníze jsem nikdy neměl. Bez zbytečných formalit, vyřizování bylo svižné, bez prodlev, nikdo se mě neptal na registry nebo na to, kolik vydělávám... mohu doporučit.""

JAROSLAV L. Slušovice

""Vyplatili mi exekuci, ale ještě než to udělali, měli připravené financování splacení půjčky na vyplacení té exekuce. Případ promysleli komletně - nejen honem vyplatit exekuci, ale i obratem tu půjčku na vyplacení exekuce splatit dlouhodobým seriozním úvěrem. Vše dopadlo dobře, jsme spokojeni."

PAVEL K. Lípa u Zlína

""V nouzi jsem si půjčil jsem si peníze od lichváře, lidé z poradimesuverem.cz mi pomohli je vyplatit nebankovním úvěrem se splátkou, kterou zvládám splácet.""

ŠTĚPÁNKA A RUDOLF UHLÍŘOVI Mimoň

"Lidé z poradimesuverem.cz jsou profesionálové. Na začátku, kdy jsme hledali bankovní společnost, která nám dá tu možnost koupit si vlastní domek, jsme neměli šanci cokoliv získat, vždy se vyskytl nějaký problém. Zkusili jsme pro nás myslím asi poslední šanci a kontaktovali jsme lidičky z poradimesuverem.cz a to byla trefa do černého. Ihned bez problémů se nás ujali a začali řešit tuto situaci. Nikdy jsme se nesetkali s tak empatickým přístupem. Domek jsme si koupili, ale tím naše spolupráce neskončila. Dále spolupracujeme na možnostech financování k vylepšení našeho nového bydlení. Lidem z poradimesuverem.cz můžeme jen poděkovat. "

KAREL V. Uherské Hradiště

"Vytáhli nás z kaše - díky p. Slabému z poradimesuverem.cz jsme nepřišli o dům, i když jsme šli do insolvence."

JANA M Humpolecko

""Bezplatně mi pomohli zmařit exekuci mého domu a než byl nový termín dražby, dům z exekuce vyplatili, koupili ho pro mě a mohu tak bydlet stejně, jako jsem byl dříve zvyklá. Až se vyčistím v registrech, levně mi dům prodají zpět, mám na to perfektní smlouvy.""

M.P. Hodonín

"Perfektně odvedená práce od poradimesuverem.cz, příjemná spolupráce."

KUBÍČKOVI Ostopovice u Brna

""Chtěli bych poděkovat panu Slabému za účinnou pomoc při získání úvěru na koupi nemovitosti - rekreační chaty a za aktivní pomoc při řešení problémů s tím spojených... Majitel byl zadlužený, pod exekucemi, panu Slabému se podařilo vše vyřešit a chatu pro nás zůstat."

Napište o nás hodnocení

Vyplňte kontaktní formulář níže nebo volejte
+420 724 800 094

logo
ikona

Bezplatné poradenství

Poradíme vám, jak:

 • zachránit nemovitost
 • získat nejlepší úvěr či půjčku
 • dobře koupit nemovitost

...prostě jak na to

ikona

Oddlužení nemovitosti

Oddlužení nemovitosti, to je:

 • být bez spousty dluhů
 • být bez dotírajících věřitelů
 • být bez exekutorů

...prostě být v klidu

ikona

Zpětný leasing

Zpětný leasing, to je:

 • bydlení stále ve svém domě/bytě
 • zbavení se dluhů
 • záchrana domova

...prostě stabilní bydlení

ikona

Záchrana z insolvence, exekuce

 • nemovitost v dražbě? Zachráníme!
 • nemovitost v insolvenci? Zachráníme!

Zbavíte se exekutorů, dluhů, ale bydlet budete dál ve svém.

ikona

Nebankovní hypotéka

jen od poskytovatele:

 • slušného, s licencí ČNB
 • bez predátorského chování

Získáte nebankovní hypotéku, ale ne problémy.

ikona

Podnikatelské úvěry

Umíme je! Např. na:

 • provoz
 • investice
 • konsolidaci
 • start podnikání

...a další účely
Seriozně, rychle, operativně